Menu

+48 71 75 75 600 tribotec@tribotec.pl

Dozowanie precyzyjne i smarowanie – kompleksowe usługi

Firma Tribotec, oprócz produkcji i sprzedaży obszernego asortymentu produktów, oferuje także szeroką gamę usług z zakresu układów centralnego smarowania. W naszej pracy zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klienta, stale poszerzając naszą ofertę i dbając o jej najwyższą jakość.

Tribotec – Usługi

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w obszarze systemów centralnego smarowania i dozowania precyzyjnego. Proponujemy pomoc w formie spotkań i konsultacji w Państwa Zakładzie . Opracowujemy też projekty systemów smarowania i dozowania. Przygotowujemy dokumentację, uwzględniając wymogi i oczekiwania Klienta.

Przeprowadzamy też montaż oraz instalacje systemów centralnego smarowania oraz dozowania. Dysponujemy własną i wyspecjalizowaną grupą montażową, która poprowadzi instalacje w zgodzie z wszelkimi wymaganiami Klienta i w dogodnym dla niego terminie.

Zajmujemy się też kompleksowym serwisem systemów smarowania i dozowania. Przeprowadzamy naprawy i dostarczamy odpowiednie części zamienne. Nasz serwis realizowany jest również przez zespół fachowych pracowników, dostosują swoje usługi do Państwa oczekiwań.

test Projektowanie

Projektowanie

TRIBOTEC oferuje klientom usługi w formie konsultacji oraz doradztwa w dziedzinie techniki smarowniczej i hydrauliki.
Czytaj dalej
test Instalacja

Instalacja

Z projektową i handlową działalnością spółki związane są usługi instalacyjne i montażowe systemów centralnego smarowania oraz hydrauliki u odbiorcy lub użytkownika końcowego.
Czytaj dalej
test Indywidualizacja

Indywidualizacja

Spółka TRIBOTEC stara się maksymalnie sprostać wymaganiom i poszczególnych klientów.
Czytaj dalej
test Serwis

Serwis

Firma TRIBOTEC oferuje klientom szeroki zakres usług posprzedażnych. Ich nieodłączną częścią są naprawy, gwarancyjny i pogwarancyjny serwis oraz dostarczanie części zamiennych podczas całego okresu eksploatacji produktu.
Czytaj dalej