Menu

Pompy elektryczne

[vc_row][vc_column][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-cogs” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Pompy elektryczne to źródła ciśnienia w systemach centralnego smarowania, które zasilane są silnikami elektrycznymi.

Mogą to być zarówno pompy zębate jak i tłoczkowe, przeznaczone do zasilania systemów jednoprzewodowych, dwuprzewodowych, progresywnych, wieloprzewodowych i natryskowych.

Zależnie od sposobu działania i rodzaju środka smarnego mogą tłoczyć oleje o lepkości od 30 do 2000 mm2/s (cSt) oraz smary do 2. lub nawet 3. klasy NLGI.

Osiągane ciśnienia robocze wynoszą od 10 bar dla pomp zębatych do nawet 400 bar dla pomp tłoczkowych.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”” txt_align=”center” style=”flat” color=”white” add_button=”top” btn_title=”Zadzwoń! tel. 71 75 75 600 / Napisz! tribotec@tribotec.pl” btn_style=”flat” btn_color=”warning” btn_size=”lg” btn_align=”center” btn_i_icon_fontawesome=”fa fa-phone” btn_button_block=”true” btn_add_icon=”true”][/vc_cta][/vc_column][/vc_row]