Tribotec - Usługi

Firma Tribotec, oprócz produkcji i sprzedaży obszernego asortymentu produktów, oferuje także szeroką gamę usług z zakresu układów centralnego smarowania. W naszej pracy zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klienta, stale poszerzając naszą ofertę i dbając o jej najwyższą jakość.

 

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w obszarze systemów centralnego smarowania i dozowania precyzyjnego. Proponujemy pomoc w formie spotkań i konsultacji w Państwa Zakładzie . Opracowujemy też projekty systemów smarowania i dozowania. Przygotowujemy dokumentację, uwzględniając wymogi i oczekiwania Klienta.

Przeprowadzamy też montaż oraz instalacje systemów centralnego smarowania oraz dozowania. Dysponujemy własną i wyspecjalizowaną grupą montażową, która poprowadzi instalacje w zgodzie z wszelkimi wymaganiami Klienta i w dogodnym dla niego terminie.

Zajmujemy się też kompleksowym serwisem systemów smarowania i dozowania. Przeprowadzamy naprawy i dostarczamy odpowiednie części zamienne. Nasz serwis realizowany jest również przez zespół fachowych pracowników, dostosują swoje usługi do Państwa oczekiwań – Projektowanie

TRIBOTEC oferuje klientom usługi w formie konsultacji oraz doradztwa w dziedzinie techniki smarowniczej i hydrauliki – Instalacja

Z projektową i handlową działalnością spółki związane są usługi instalacyjne i montażowe systemów centralnego smarowania oraz hydrauliki u odbiorcy lub użytkownika końcowego.

Spółka TRIBOTEC stara się maksymalnie sprostać wymaganiom i poszczególnych klientów. Firma TRIBOTEC oferuje klientom szeroki zakres usług posprzedażnych. Ich nieodłączną częścią są naprawy, gwarancyjny i pogwarancyjny serwis oraz dostarczanie części zamiennych podczas całego okresu eksploatacji produktu.

O nas

Firma TriboTec jest producentem i dostawcą
systemów centralnego smarowania, techniki
smarowniczej, dozowania precyzyjnego oraz
techniki dla pojazdów szynowych

Kontakt

tel: +48 71 7575 600
e-mail: tribotec@tribotec.pl