Usługi

Firma TriboTec, oprócz produkcji i sprzedaży obszernego asortymentu produktów, oferuje także szeroką gamę usług z zakresu układów centralnego smarowania łożyska i wielu innych elementów maszyn. W naszej pracy zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klienta, stale poszerzając naszą ofertę i dbając o jej najwyższą jakość.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w obszarze systemów centralnego smarowania i dozowania precyzyjnego. Proponujemy pomoc w formie spotkań i konsultacji w Państwa Zakładzie . Opracowujemy też projekty systemów smarowania i dozowania. Przygotowujemy dokumentację, uwzględniając wymogi i oczekiwania Klienta.

 Możemy elastycznie dopasować się do konkretnych potrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże obciążenie muszą znosić łożyska, przekładnie i inne części specjalistycznych maszyn. Dostarczając do nich regularnie smar w odpowiednich ilościach, można cieszyć się dłuższą żywotnością urządzeń, niższymi kosztami eksploatacji oraz oczywiście większą wydajnością. Dzięki nam wszystkie łożyska i newralgiczne części urządzeń będzie można zachować w doskonałym stanie – nawet wtedy, gdy pracują one w bardzo trudnych warunkach.

Smarowanie łożysk

Przeprowadzamy też montaż oraz instalacje systemów centralnego smarowania, oraz dozowania. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór specjalistycznych urządzeń. Z ich wykorzystaniem możliwe jest skuteczne smarowanie łożysk, łańcuchów i elementów wielu nowoczesnych maszyn. Nie tylko zajmujemy się przygotowaniem instalacji, ale także doradzamy w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań. Smar powinien docierać do łożyska i innych elementów w odpowiednich ilościach oraz w stałych odstępach czasu. Dopasowujemy więc urządzenia do konkretnych warunków technicznych i zawsze gwarantujemy pełną satysfakcję z efektów naszej pracy. Dysponujemy własną i wyspecjalizowaną grupą montażową, która poprowadzi instalacje w zgodzie z wszelkimi wymaganiami Klienta i w dogodnym dla niego terminie.

Zajmujemy się też kompleksowym serwisem systemów smarowania i dozowania. Przeprowadzamy naprawy i dostarczamy odpowiednie części zamienne. Aby smarowanie łożysk, łańcuchów, przekładni i innych elementów było skuteczne, konieczne jest zachowanie najwyższych standardów jakości podczas wykonywania napraw. Jesteśmy w stanie to zagwarantować, gdyż nasz serwis realizowany jest zawsze przez zespół fachowych pracowników. W każdym przypadku perfekcyjne dostosujemy swoje usługi do Państwa oczekiwań – Projektowanie

TriboTec oferuje Klientom usługi w formie konsultacji oraz doradztwa w dziedzinie techniki smarowniczej i hydrauliki – Instalacja. Z projektową i handlową działalnością spółki związane są usługi instalacyjne i montażowe systemów centralnego smarowania oraz hydrauliki u odbiorcy lub użytkownika końcowego.

Centralne smarowanie – łożyska, maszyn i urządzeń –wsparcie najlepszych specjalistów 

TriboTec stara się maksymalnie sprostać wymaganiom i poszczególnych Klientów. Firma TriboTec oferuje klientom szeroki zakres usług posprzedażnych. Ich nieodłączną częścią są naprawy, gwarancyjny i pogwarancyjny serwis oraz dostarczanie części zamiennych podczas całego okresu eksploatacji produktu.
 
Jeśli chcą Państwo dokładniej zapoznać się z naszą ofertą, prosimy o kontakt. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania, dokładnie omówią zakres usług, a do tego dopasują ofertę do indywidualnych wymagań.

O nas

Firma TriboTec jest producentem i dostawcą
systemów centralnego smarowania, techniki
smarowniczej, dozowania precyzyjnego oraz
techniki dla pojazdów szynowych

Kontakt

tel: +48 71 7575 600
e-mail: tribotec@tribotec.pl