Menu

Indywidualizacja usług z zakresu systemów smarowania

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W firmie TriboTec do każdego projektu pochodzimy indywidualnie. Dzięki temu możemy sprostać wymaganiom poszczególnych klientów. Różnorodny asortyment produktów centralnego smarowania i dozowania może być dostosowany do konkretnych potrzeb Klienta, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz wysokich parametrów technicznych i funkcjonalnych.W drodze konsultacji technicznych można w większości przypadków dostosować wykonanie i parametry systemu do potrzeb konkretnej aplikacji, warunków eksploatacji i możliwości montażu. Wszelkie uwagi i wymogi klientów są jednocześnie brane pod uwagę w ciągłym procesie doskonalenia istniejących i rozwoju nowych produktów.

Firma specjalizuje się również w wyrobie jednostkowych wyrobów, przede wszystkim w dziedzinie systemów dozowania oraz smarowania obiegowego. Te produkty są konstrukcyjnie opracowywane na podstawie oczekiwanych przez klienta parametrów. Dostawa jest często uzupełniona instalacją i uruchomieniem układu.

Użytkownikom oferowane są nie tylko samodzielne produkty, ale również kompletne systemy smarowania i dozowania – zestawy odpowiednie dla danej aplikacji, maszyny czy urządzenia. Częściami tych dostaw są, oprócz kluczowych produktów (pompy, rozdzielacze, dozowniki, automatyka sterownicza) również i wszelkie inne elementy instalacji smarowniczej (przyłączki i złączki, węże, przewody itp.), akcesoria (uchwyty, wsporniki i ich mocowania, pokrywy ochronne, metalowe i plastikowe osłony itp.) oraz inne elementy (zawory, filtry, elementy pneumatyczne, rozdzielacze itp.).

Dostawy w formie kompletów są pakowane i wyposażane w odpowiednią dokumentację techniczno-handlową według życzenia i wymagań klienta w celu ułatwienia tworzenia wewnętrznej dokumentacji, przyjmowania i składowania dostaw.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]