Menu

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Instalacja systemów smarowania

Z projektową i handlową działalnością spółki związane są usługi montażowe układów centralnego smarowania oraz systemów dozowania u odbiorcy lub użytkownika końcowego.

Firma TriboTec dysponuje własną Grupą Montażową, która realizuje kompleksowe usługi montażowe, dozór montażowy, instalację i napełnianie przewodów smarowych i olejowych, podłączanie i uruchamianie automatyki sterującej oraz elektrycznych elementów kontrolnych, uruchomianie systemu, regulację i optymalizację jego trybu pracy. Inżynierowie Montażu prowadzą także szkolenia obsługi, okresową obserwację zautomatyzowanych układów i wymaganych parametrów eksploatacyjnych, konserwację zapobiegawczą i doradztwo.

Instalacje i montaże prowadzone są w terminach zgodnych z życzeniem klienta, zazwyczaj w ramach przerw w związku z okresowymi przeglądami oraz z remontami mającymi na celu minimalizację przestojów. Możliwe jest prowadzenie montażu w trudnych warunkach eksploatacyjnych, w dowolnych dniach.

Wszelkie usługi są wykonywane przez własnych wyspecjalizowanych pracowników, przy respektowaniu ogólnie obowiązujących przepisów oraz norm technicznych i innych, włącznie z wewnętrznymi przepisami odbiorcy. Orurowanie i rozmieszczenie poszczególnych elementów (pompy, rozdzielacze, dozowniki) jest zaprojektowane w taki sposób, żeby nie miało wpływu na konstrukcję oraz zabudowę maszyny czy urządzenia.

Wykwalifikowani monterzy posiadają wieloletnie doświadczenie w instalacji kompleksowych, rozległych systemów centralnego smarowania oraz dozowania we wszystkich gałęziach przemysłu, przede wszystkim w hutnictwie, energetyce, produkcji cementu, odkrywkowego wydobycia węgla brunatnego, obróbki i przerobu kopalin, techniki transportowej, ruchomych maszyn, itp.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]